Please help us improve our website

Take our customer survey to evaluate your visit.

It should only take a few minutes to answer five quick questions. Just click the Launch survey button at the end of your visit to begin.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right
Xperia XZ2 Compact
Xperia XZ2 Compact

Xperia XZ2 Compact

Xperia XZ2 Compact

Xperia XZ2 Compact

Xperia XZ2 Compact je navrhnutá tak, aby bola tým najlepším zariadením na zábavu. Či už nahrávaš úchvatné videá v 4K HDR kvalite alebo pozeráš filmy v HDR, Xperia XZ2 Compact prináša zábavu veľkého plátna priamo do tvojej dlane.

Navrhnutá tak, aby ti sadla do ruky

Perfektne vypracovaná 5” Xperia XZ2 Compact prináša nádherne zakrivené telo a odolný matný povrch, ktorý sa ti skvele zmestí do vrecka.

Celosvetovo prvý krát je smartfónom možné nahrávať video v kvalite 4K HDR1

Objav nahrávanie videa v kvalite 4K HDR v smartfóne po prvý krát na svete2. Prináša viac kontrastov, farieb a detailov v každej scéne, takže tvoje videá mať bližšie ku kvalite strieborného plátna.

19MP camera

19MP fotoaparát

Náš nový pokrokový fotoaparát Motion Eye™ s pamäťovým obrazovým snímačom robí neuveriteľne realistické fotky a videá.

960fps icon

Super spomalený záber

Zachyť aj to, čo oko nevidí v dramatickom super spomalenom zábere a nahraj to vo Full HD s rýchlosťou 960fps.

3D Creator icon

3D Creator

Xperia XZ2 Compact je vybavená funkciou 3D Creator na prednom aj zadnom fotoaparáte, takže teraz môžeš nascanovať seba alebo svoje okolie a záber vytlačiť alebo zdieľať v 3D na sociálnych sieťach.

Špičková zábava v kompaktnom formáte

Oživte svoje obľúbené programy v úžasne realistickom podaní s Full HD+ HDR displejom. A vďaka výkonným stereo reproduktorom sa o svoje videá môžeš podeliť s viacerými priateľmi.

Štúdiové zvuky

So smartfónom Xperia XZ2 Compact si vychutnáš výnimočný zvuk. Vďaka High-Resolution Audio3 získaš tú najlepšiu možnú kvalitu a LDAC znamená, že všetko znie skvele, aj keď počúvaš bezdrôtovo. A okrem toho sa vďaka výkonným reproduktorom môžeš o hudbu a filmy podeliť aj s priateľmi.

Náš doteraz najrýchlejší procesor

Xperia XZ2 Compact má mobilnú platformu Qualcomm® Snapdragon™ 845, ktorá prináša rýchlosť a výkon svetovej triedy. Hranie bez prerušovania aj rýchle sťahovanie, jednoducho už žiadne čakanie.

Batéria, ktorá vydrží dlhšie

Aby si mal počas celého dňa ešte viac zábavy má Xperia XZ2 Compact batériu, ktorá vydrží. Funkcia Smart Stamina pracuje s predstihom, aby si mal energiu dlhšie, zatiaľ čo adaptívne nabíjanie Qnovo a funkcia Battery Care zabezpečí dlhšiu životnosť batérie.

Špecifikácie
 • 19 MP kamera Motion Eye™ s nahrávaním videa v 4K HDR

 • 5”, 18:9 Full HD+ HDR displej s X-reality™ pre mobilné zariadenia, konverzia na HDR

 • High-Resolution Audio a stereo reproduktory

 • Mobilná platforma Qualcomm® Snapdragon™ 845

 • Vode odolný dizajn s ratingom krytia IP65/684

Možnosti SIM kary
Single SIM, Dual SIM, Nano SIM
Pamäť a úložisko
4GB RAM, 64GB interná pamäť UFS5, podpora microSDXC (až do 400GB)
Hmotnosť
168g
Rozmery
135 x 65 x 12.1 mm
Displej
5", 18:9 Full HD+ (1080 x 2160) HDR displej, TRILUMINOS™ displej pre mobilné zariadenia, X-Reality™ pre mobilné zariadenia, dynamické vylepšovanie kontrastu
Fotoaparát
19MP fotoaparát Motion Eye™, 1/ 2.3” Exmor RS™ snímač s integrovanou pamäťou pre mobilné zariadenia, video nahrávanie so super spomaleným záberom pri 960 fps (FHD/HD), prediktívne snímanie (pohyb/úsmev), Spustenie automatického zaostrovania, 5MP predný fotoaparát
Vo vnútri
Mobilná platforma Qualcomm® Snapdragon™ 845

Výhrada zodpovednosti

 1. 1Xperia XZ2 Compact nahrá a uloží 4K HDR video s farebnou hĺbkou 10 bitov vo formáte HLG. Overené v porovnaní s publikovanými špecifikáciami videa vo viac ako 11 800 smartfónoch prostredníctvom služby SpecTRAX Service spoločnosti Strategy Analytics. Platné ku dňu 25. februára 2018. Ďalšie informácie o výsledkoch Strategy Analytics nájdete na: https://www.sonymobile.com/global-en/legal/testresults/
 2. 2Kvalita prehrávania závisí od vlastností platformy a obrazovky zariadenia.
 3. 3Audio s vysokým rozlíšením vyžaduje pripojenie kompatibilnej náhlavnej súpravy a používanie konverzného kábla.
 4. 44 Xperia XZ2 Compact je vode odolná a chránená proti prachu, takže sa nemusíš obávať, ak ťa zastihne dážď alebo chceš zmyť špinu pod tečúcou vodou, ale nezabudni, že všetky vstupy a pripojené kryty musia byť pevne zatvorené. Zariadenie by sa nemalo celkom ponárať pod vodu ani vystavovať vplyvom morskej vody, slanej vody, chlórovanej vody alebo tekutín ako sú nápoje. Nesprávne alebo nevhodné zaobchádzanie so zariadením je porušením záruky. Zariadenie bolo testované podľa noriem odolnosti Ingress Protection IP65/68. Viac informácií nájdeš na http://support.sonymobile.com/global-en/dm/waterresistant/ https://support.sonymobile.com/global-en/dm/waterresistant/. Upozorňujeme, že Xperia XZ2 Compact má USB vstup na pripájanie a nabíjanie bez krytu. USB vstup musí byť pred nabíjaním úplne suchý.
 5. 5Firmware a predinštalované aplikácie zaberajú približne 15GB internej pamäte, pričom zvyšných 49GB je pre obsah vybraný užívateľom (ako napr. hudba, fotky, filmy, aplikácie a ich dáta). Meranie bolo realizované v čase uvedenia produktu a na jednotlivých trhoch sa môžu líšiť. Aktualizácie softvéru môžu zmeniť kapacitu dostupnej internej pamäte.
 6. 6”Jumanji” ©2017 CTMG. Všetky práva vyhradené.
 7. 7“Days Gone” ©2017 Sony Interactive Entertainment LLC. Obrázky PS4 Pro.