Please help us improve our website

Take our customer survey to evaluate your visit.

It should only take a few minutes to answer five quick questions. Just click the Launch survey button at the end of your visit to begin.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right
Xperia XZ2 Compact
Xperia XZ2 Compact

Xperia XZ2 Compact

Xperia XZ2 Compact

Fotoaparát | Xperia XZ2 Compact

Nová, pokroková kamera Motion Eye™

Urob úchvatné statické snímky a video v skvelej 4K HDR kvalite1 s fotoaparátom novej generácie Motion EyeTM

Filmuj ako profík - video nahrávanie v 4K HDR

Xperia XZ2 Compact nahráva v 4K HDR, aby si mohol zachytiť realitu v neuveriteľnom kontraste, s detailmi a realistickými farbami. Objav prelomovú technológiu zobrazovania v mobilnom telefóne, len od Xperia.

Super spomalený záber - teraz vo Full HD

Pokroková kamera Motion Eye™ nahráva super spomalené zábery rýchlosťou 960fps HD alebo vo Full HD. Robí tiež štandardné spomalené zábery pri 120fps. Prepínaj medzi jednotlivými režimami a získaš tie najdramatickejšie videá letmých okamihov.

Prevratný fotoaparát

Náš fotoaparát Motion Eye™, vďaka obrazovému snímaču s integrovanou pamäťou, robí neobyčajné zábery aj pri slabom osvetlení.

Predictive Capture

Prediktívne snímanie

Prediktívne snímanie automaticky zaznamená pohyb alebo úsmev a začne fotiť ešte predtým, ako stisneš spúšť, takže už ti nikdy neujde žiadny úsmev ani prekvapujúci moment.

Autofocus Burst

Zhlukové snímanie s autofokusom

S funkciou zhlukového snímania s automatickým zaostrovaním môžeš robiť super ostré zábery pohybujúcich sa objektov. Sleduje a zachytáva ostré sekvencie pohybujúcich sa objektov, takže už nebudeš mať žiadne akčné zábery rozmazané .

Objav aplikáciu 3D Creator ako prvý

Chceš vyniknúť novým, vzrušujúcim spôsobom? Vyskúšaj 3D Creator. Vyber si nejaký objekt - naskenuj ho, premeň ho na 3D avatara a môžeš ho zdieľať na sociálnych sieťach alebo vytlačiť. Môžeš dokonca naskenovať svoju vlastnú tvár a oživiť svoj selfie záber v 3D.

Najnovšie inovácie z fotoaparátov Sony

Vďaka know-how z našich radov α™ a Cyber-shot™ ti nová pokrokový fotoaparát Motion Eye™ prináša v smartfóne Xperia XZ2 Compact to najlepšie zo Sony technológií.

Exmor RS™ for mobile sensor logo

Lepšie zábery s menším šumom

Najnovší snímač pre mobilné zariadenia Exmor RS™ s integrovanou pamäťou je vybavený novými technológiami ako napr. prediktívne snímanie pre lepšie fotky.

G Lens logo

Zachyť viac detailov

Prepracovaná šošovka G Lens zachytáva detaily a textúru naozaj presne, takže záber má vyššiu optickú ostrosť v každom kútiku.

BIONZ™ for mobile image-processor logo

Rýchlejšie obrazové spracovanie

Náš vynovený obrazový procesor BIONZ™ pre mobilné zariadenia ti prináša super presnú detekciu pohybu a rýchle obrazové spracovanie.

Výhrada zodpovednosti

  1. 1Kvalita prehrávania závisí od vlastností platformy a obrazovky zariadenia.