Please help us improve our website

Take our customer survey to evaluate your visit.

It should only take a few minutes to answer five quick questions. Just click the Launch survey button at the end of your visit to begin.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right
Xperia XZ2 Compact
Xperia XZ2 Compact

Xperia XZ2 Compact

Xperia XZ2 Compact

Dizajn | Xperia XZ2 Compact

Hladká krása v kompaktnom dizajne

Xperia XZ2 Compact má veľký 5” displej, ktorý ti skvele sadne do ruky. Je vyrobená z odolných špičkových materiálov a výnimočným prepracovaním, takže má elegantný vzhľad, ktorý vydrží.

"Charakter dizajnu smartfónu Xperia XZ2 Compact má vytvoriť absolútne pohodlie a plynulý zážitok. Má perfektné rozmery, jemne zakrivený povrch a hladkú, matnú štruktúru.”

Dizajnový tím Xperia

Veľká obrazovka v kompaktnom dizajne

Xperia XZ2 Compact má 5” displej v krásnom kompaktnom ráme. Vychutnaj si svoje obľúbenú zábavu na tejto veľkej obrazovke a keď si v pohybe, jednoducho si ju hoď do vrecka.

Štýlová matná povrchová úprava

Xperia XZ2 Compact má nielen príjemné zakrivenie, ktoré ti pohodlne sadne do ruky, ale vďaka jedinečnej matnej úprave je aj hodvábna na dotyk.

Odolná a nádherná

S certifikáciou IP65/681 je Xperia XZ2 Compact navrhnutá tak, aby odolala ošpliechaniu, rozliatiu tekutiny aj nečakaným prehánkam, takže sa už nemusíš báť vziať hovor aj v daždi. A so sklom Corning® Gorilla® Glass 5 je tvoj Full HD+ HDR displej dokonale chránený.

Farby inšpirované svetlom

Intuitívny dizajn

Snímač odtlačkov prstov je umiestnený na prirodzenom mieste, takže svoj telefón odomkneš bez toho, aby si musel pohnúť rukou. Fotoaparát je tiež umiestnený bližšie do stredu, takže svoje zábery môžeš nastaviť a naaranžovať ako profík.

Výhrada zodpovednosti

  1. 1Xperia XZ2 Compact je vode odolná a chránená proti prachu, takže sa nemusíš obávať, ak ťa zastihne dážď alebo chceš zmyť špinu pod tečúcou vodou, ale nezabudni, že všetky vstupy a pripojené kryty musia byť pevne zatvorené. Zariadenie by sa nemalo celkom ponárať pod vodu ani vystavovať vplyvom morskej vody, slanej vody, chlórovanej vody alebo tekutín ako sú nápoje. Nesprávne alebo nevhodné zaobchádzanie so zariadením je porušením záruky. Zariadenie bolo testované podľa noriem odolnosti Ingress Protection IP65/68. Viac informácií nájdeš na www.sonymobile.com/waterresistant. Upozorňujeme, že Xperia XZ2 Compact má USB vstup na pripájanie a nabíjanie bez krytu. USB vstup musí byť pred nabíjaním úplne suchý.