Please help us improve our website

Take our customer survey to evaluate your visit.

It should only take a few minutes to answer five quick questions. Just click the Launch survey button at the end of your visit to begin.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right
Xperia XZ2 Compact
Xperia XZ2 Compact

Xperia XZ2 Compact

Xperia XZ2 Compact

Displej | Xperia XZ2 Compact

HDR zábavu máš priamo vo vrecku

Xperia XZ2 Compact má veľký 5” displej v kompaktnom tele. Jej Full HD+ HDR displej oživí všetky tvoje obľúbené programy a filmy s krištáľovo čistými detailami a v dych vyrážajúcich farbách.

Výkonný Full HD+ HDR displej

Xperia XZ2 Compact je síce v kompaktnom formáte, čo však neznamená, že robí kompromisy ohľadom kvality. 5” Full HD+ HDR obrazovka privedie zábavu do života s prirodzenejším a realistickejším kontrastom, farbami a ostrosťou.

Vylepši kvalitu obrazu vďaka X-Reality™

Vychutnaj si kvalitu blížiacu sa High Dynamic Range (HDR), jasný a ostrý obraz vďaka technológii X-Reality™ pre mobilné zariadenia. Filmovú kvalitu, kontrast, farby a ostrosť dosiahneš aj pri streamovaní videa.

Autentickejšie farby s technológiou TRILUMINOS™

Displej TRILUMINOS™ pre mobilné zariadenia prináša asi o 30% viac farebných detailov ako štandardné displeje. Zobrazovanie farieb širšej palety vytvára prirodzenejší vzhľad.

Efekt kina s výkonnými stereo reproduktormi

Podeľ sa s priateľmi o svoje obľúbené videá vďaka výkonným predným stereo reproduktorom smartfónu Xperia XZ2 Compact. Disponujú funkciou priestorového ozvučenia S-Force Front Surround a sú tak doteraz najhlasnejšími reproduktormi v smartfónoch Xperia.

Tvoje obľúbené programy v HDR

Užívaj si najnovšie porcie zábavy zo služieb Amazon Prime Video a Netflix1. Xperia XZ2 Compact prehráva v HDR na mobilnom zariadení2, takže môžeš streamovať vybrané programy v intenzívne živých farbách a úchvatnej ostrosti.

Výhrada zodpovednosti

  1. 1Dostupné tituly sú rôzne v závislosti od jednotlivých regiónov. Odporúčaná rýchlosť pripojenia internetu je 15Mbps alebo vyššia, aby si si HDR obsah mohol užívať na mobilnom zariadení.
  2. 2Obsah Amazon 4K HDR platformy Amazon bude dostupný po aktualizácii aplikácie Amazon Prime Video, ktorá sa do zariadenia ponúkne po kúpe. Ponuka obsahu v 4K HDR sa v jednotlivých regiónoch líši.