Please help us improve our website

Take our customer survey to evaluate your visit.

It should only take a few minutes to answer five quick questions. Just click the Launch survey button at the end of your visit to begin.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right
Xperia XZ2
Phones

Xperia XZ2

Xperia XZ2

Displej | Xperia XZ2

Tvoj svet zábavy v HDR

Vychutnaj si filmy a iný obsah vo výnimočnom kontraste, farbách a ostrosti s HDR (vysoko dynamický rozsah) displejom. Vďaka funkcii Dynamic Vibration System môžeš obraz precítiť priamo v dlani.

Vyskúšaj tie najlepšie zážitky zo sledovania obsahu

Či si vo vlaku alebo doma, ponor sa do svojich obľúbených programov. Smartfón Xperia XZ2 využíva Sony TV technológiu BRAVIA®, s ktorou sa všetko vylepší na kvalitu blížiacu sa HDR (vysoko dynamický rozsah zobrazovania). Takže aj videá, ktoré streamuješ, sú vo filmovej kvalite, ostrosti a farbách.

X-Reality™ for mobile logo

Vylepši kvalitu obrazu

Vychutnaj si kvalitu blížiacu sa High Dynamic Range (HDR), jasný a ostrý obraz vďaka technológii X-Reality™ pre mobilné zariadenia.

TRILUMINOS™ display for mobile logo

Autentické farby

Displej TRILUMINOS™ pre mobilné zariadenia prináša asi o 30% viac farebných detailov ako štandardné displeje. Zobrazovanie farieb širšej palety vytvára prirodzenejší vzhľad.

Upútaj svoje zmysly s Dynamic Vibration

Či už pozeráš filmy alebo počúvaš hudbu, funkcia Dynamic Vibration System od Sony zanalyzuje všetky audio dáta a akciu z obrazovky môžeš precítiť aj vo svojej ruke - skutočne jedinečný zážitok zo zábavy. A ak na to nemáš náladu, jednoducho túto funkciu vypneš.

Efekt kina s výkonnými stereo reproduktormi

Podeľ sa s priateľmi o svoje obľúbené videá vďaka výkonným predným stereo reproduktorom smartfónu Xperia XZ2. Disponujú funkciou priestorového ozvučenia S-Force Front Surround a sú tak doteraz najhlasnejšími reproduktormi v smartfónoch Xperia.

Tvoje obľúbené programy v HDR

Vychutnávaj si najnovší hit v oblasti zábavy od Amazon Prime Video a od Netflix1. Xperia XZ2 prehráva v HDR na mobilnom zariadení, takže môžeš streamovať vybrané programy v intenzívne živých farbách a úchvatnej ostrosti.

Výhrada zodpovednosti

  1. 1Dostupné tituly sú rôzne v závislosti od jednotlivých regiónov. Odporúčaná rýchlosť pripojenia internetu je 15Mbps alebo vyššia, aby si si HDR obsah mohol užívať na mobilnom zariadení.