account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube
  Xperia™ Care

  Szybka pomoc we wszystkich sprawach

  Xperia Care oferuje najlepsze porady i szybkie wsparcie, aby zapewnić optymalne działanie Twojego urządzenia. Zarejestruj się w „Mojej pomocy” i korzystaj w pełni z funkcjonalności serwisu.

  Xperia™ Care

  Szybka pomoc we wszystkich sprawach

  Xperia Care oferuje najlepsze porady i szybkie wsparcie, aby zapewnić optymalne działanie Twojego urządzenia. Zarejestruj się w „Mojej pomocy” i korzystaj w pełni z funkcjonalności serwisu.

  Usługi Xperia Care

  x

  Znajdź moje urządzenie

  Nie możesz znaleźć swojego smartfonu lub tabletu? Skorzystaj z "my Xperia" i zlokalizuj swoje urządzenie dzięki wskazaniu jego położenia na mapie.

  Dowiedz się więcej
  x

  Wsparcie telefoniczne

  Gdy będziesz miał pytania, czy sugestie odnośnie naszych produktów, nasi specjaliści udzielą Ci pomocy przez telefon.

  Dowiedz się więcej
  x

  Aktualizacje oprogramowania

  Tutaj dowiesz się dokładnie, jak zaktualizować swój smartfon do najnowszej wersji. W następnym kroku wybierz po prostu swój telefon Xperia™ i wyszukaj aktualizacje oprogramowania.

  Dowiedz się więcej
  x

  Usługi naprawy

  W autoryzowanym centrum serwisowym wyszkoleni specjaliści zatroszczą się o Twój smartfon.

  Dowiedz się więcej
  x

  Oprogramowanie komputerowe

  Za pomocą oprogramowania komputerowego Xperia™ Companion możesz bardzo łatwo połączyć swoje urządzenie z komputerem i zarządzać jego zawartością.

  Dowiedz się więcej
  x

  Pomoc techniczna za pośrednictwem poczty elektronicznej

  Nie masz ochoty dzwonić, skontaktuj się z naszymi specjalistami poprzez nasz e-mail.

  Dowiedz się więcej
  x

  Transfer

  Przeniesienie Twoich kontaktów, zdjęć i danych na nowe urządzenie jest dziecinnie proste. Najprostsza droga prowadzi przez aplikację Xperia™ Transfer.

  Dowiedz się więcej
  x

  Usługa recyklingu

  Weź udział w naszym bezpłatnym programie recyklingu i przyczyń się do ochrony środowiska. W podziękowaniu otrzymasz bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w naszym sklepie internetowym.

  Dowiedz się więcej
  x

  Forum pomocy technicznej

  Uzyskaj pomoc na naszym Forum pomocy technicznej i podziel się swymi doświadczeniami z innymi użytkownikami.

  Dowiedz się więcej

  Usługa VIP Service

  Kupując zestaw Xperia XZ Premium w przedsprzedaży otrzymujesz jedyny w swoim rodzaju dostęp do obsługi VIP Service Sony Mobile. Dzięki ofercie VIP Service otrzymujesz najwyższej klasy obsługę serwisową dla Ciebie i swojego smartfona. Zagwarantujemy Ci obsługę door to door, naprawienie szkody w 72 godziny oraz telefon zastępczy w okresie naprawy.

  Członkowie usługi VIP Service mają możliwość zgłoszenia szkody w następujący sposób:

  Pobierz regulamin

  Xperia Care na YouTube

  Pomoc znajdziesz również w naszych filmach instruktażowych. Najważniejsze funkcje będą tu objaśniane krok po kroku.

  Do kanału YouTube
  Wideo: Tak przeniesiesz dane
  Wideo: Tak działa naprawa

  To mówią nasi
  użytkownicy Xperia Care

  "Bajka, wierzę, że gdyby Sony poinformowało ludzi jak łatwo jest uzyskać serwis dla swoich urządzeń, więcej ludzi zdecydowała by się na zakup. Ja do momentu pierwszego kontaktu myślałem, że tak kompleksowa usługa jest dostarczana tylko przez Apple."
  "Wymieniliście mi telefon na nowy. Super!"
  "Usługa przeprowadzona na najwyższym poziomie!!!"
  "Jestem bardzo zadowolony z usług serwisu. Bardzo lubię swój telefon i jestem do niego przywiązany, dbam o niego, a serwis bardzo szybko rozwiązał problem z moim urządzeniem."
  "Świetna robota panów z serwisu."
  "Usterka była poważna. Z obsługi i szybkości naprawy jestem bardzo zadowolona! Zostały naprawione błędy, które zgłaszałam i o których w ogóle nie wspomniałam. Dziękuję!!"
  x